DPF filtro valymas – tai nauja paslauga Lietuvos rinkoje

Šiuolaikiška metodika leidžia sugrąžinti Jūsų filtrui naują gyvenimą ir padidina pravažiuojamą automobilio kilometražą iki 200 000 km.

 

skaityk

 

DPF filtro valymas – tai nauja paslauga Lietuvos rinkoje

Kur kas pigiau išvalyti filtrą, negu jį išmontuoti. Rūpinkitės savo ir savo automobilio gerove.Išvalyti DPF FILTRĄ galite
pas mus nuo 120 €

 

Tvarkingai veikiantis filtras užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir ekologišką kelionę.

Negaiškite ir skambinkite – atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kietųjų dalelių filtrai (DPF)

 

   DPF filtras (Diesel Particulate Filter)- tai prietaisas, užtikrinantis tinkamą dyzelino dalelių, t. y. suodžių, pašalinimą iš variklio išmetamųjų dujų. Jis montuojamas nuo 2003 metų į EURO4 ir EURO5 standarto automobilius.
   Įveikus numatytąjį kilometražą (naudojant prastesnius degalus arba esant gedimams - kur kas anksčiau), DPF filtras užsikemša. Tuomet automobilis netenka galios, padidėja kuro sąnaudos, ribojamas greitis ir pan.
   DPF filtras sulaiko kur kas daugiau suodžių negu senesnės konstrukcijos katalizatoriai. DPF filtruose veikia suodžių kiekio stebėjimo davikliai ir regeneracijos sistema. Tačiau po numatytojo kilometražo automatinė regeneracija visgi neišgali išvalyti prisikaupusių suodžių, todėl Jūsų automobiliui reikalingas profesionalus filtro valymas. Neapsigaukite ir nepainiokite DPF filtro valymo ir išjungimo arba šalinimo. Pašalinus filtrą padidės Jūsų automobilio kuro sąnaudos, sumažės trauka, be to nebus pratęstas privalomosios techninės apžiūros galiojimo laikas, o taip pat tai yra žalinga gamtai.
 

Copyright © Viliota FAP-DPF filtrai
Svetainės dizainas: www.kovzandesign.eu